Og這szenia drobne InfoPolska.pl
sobota, 4 lipiec 2020r.    imieniny: Odona, Malwiny, El瘺iety
Wyszukaj og這szenie
Wpisz szukane wyra瞠nie
Kategorie
Wybrane losowo og這szenie
Informacje
Ilo嗆 og這sze: 8503
Ilo嗆 kategorii: 22
Ilo嗆 podkategorii: 35
Ostatnio dodane og這szenia
Polecamy og這szenia
Kategoria: Praca/Dam prac

opiekunka os鏏 starszych w Niemczech

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legaln prac tym, kt鏎zy chcieliby opiekowa si osoba starsz. Zaufa造 nam ju setki os鏏, kt鏎e dzi瘯i nam podj窸y prac w prywatnym domu starszej osoby.

Zadania opiekunki:
- sprawowanie opieki nad osob starsz (podawanie lek闚, wizyty u lekarza)
- dbanie o gospodarstwo domowe
- pomoc w codziennych czynno軼iach (np. ubieranie, higiena osobista)
- dotrzymywanie towarzystwa (chodzenie na spacery, rozmawianie)

Wymagania:
- wiek powy瞠j 25 roku 篡cia
- komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
- do鈍iadczenie w opiece
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- ch耩 niesienia pomocy innym, pogodne usposobienie

Oferujemy:
- legaln prac
- ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie ZUS oraz koszt闚 hospitalizacji
- bezp豉tne zakwaterowanie i wy篡wienie w miejscu pracy
- zwrot koszt闚 podr騜y
- sta造 kontakt z polskoj瞛ycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu

Zainteresowane osoby prosimy o przes豉nie aplikacji na adres e-mailowy: hanna.jurczyk@pmh.info.pl
lub kontakt telefoniczny 52/ 339-05-26, tel. kom. 508-624-688.
Kontakt do og這szeniodawcy:
Pflege mit Herzen
e-mail: hanna.jurczyk@pmh.info.pl
tel. 508624688
woj. kujawsko-pomorskie

Og這szenie dodane dnia: 31-05-2013